Jeden komentarz

  1. Dzięki Panie Karolu za tekst tej pięknej pieśni! Pozdrawiam serdecznie – szczęść Boże i Bóg zapłać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *